Načelnik općine, Ervin Vičević, danas je posjetio prvašiće i podijelio prigodne poklone

20.09.2023.

Načelnik općine, Ervin Vičević, danas je posjetio prvašiće u područnoj školi u Zebanec Selu i u matičnoj školi u Selnici. Na pitanje načelnika gdje im je ljepše, u vrtiću ili u školi, svi redom su odgovorili da je u školi ljepše.

Načelnik je prvašićima podijelio prigodne poklone i savjetovao ih da slušaju roditelje i učitelje te da se paze u prometu.

Ujedno im je poželio puno uspjeha u školi, dok su prvašići načelnika pozvali da ih posjeti kojom drugom prigodom i ponovo donese poklone. 🙂

 

Očuvajmo okoliš u općini Selnica

Zamijeni 10 plastičnih vrećica za 1 platnenu vrećicu Pridružite se ekološkoj akciji i doprinesite smanjenju korištenja plastike u svakodnevnom...

Literarna večer uz tambure

Literarna večer uz tambure, petak 29.svibnja 2026. u 19:00 sati ( Dječji vrtić Selnički Zvončići )